Konkursy z matematyki przełożone

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na dzień 16.04 br.

Informujemy również, że szkolne konkursy matematyczne zostały przeniesione na czwartek 2.04.2020 r.

Wizyta w salonie fryzjerskim

Uczniowie z klasy 3D (technik usług fryzjerskich) odwiedzili salon fryzjerski nauczyciela przedmiotów zawodowych fryzjerskich Pani Małgorzaty Kosińskiej- Platy.

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, pierwsza pomoc oraz krwiodawstwo

2 marca w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat bezpieczeństwa i zagrożenia w ruchu drogowym oraz pogadanka na temat honorowego krwiodawstwa. Pierwsza część spotkania została przeprowadzona przez Panią Agnieszkę Rossmanith z Miejskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, która przypomniała o tzw. „kulturze jazdy”, konieczności zapinania pasów oraz stosowania odblasków. Uczniowie klas drugich mieli również okazję poćwiczyć pierwszą pomoc przy wsparciu studentów PWSZ wraz z ich opiekunem Panią Martą Olesiak.

Nie jesteś bezpieczny w internecie - CHANGE MY MIND

2 marca uczniowie klasy 2b1 Piotr Bołoz i Karol Święs przystąpili do realizacji projektu w ramach ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z teorii". Nasi uczniowie rozpoczęli cykl prelekcji dla uczniów szkół z terenu Nowego Sącza i okolic zatytułowany: "Nie jesteś bezpieczny w internecie - CHANGE MY MIND".

Szkolne Konkursy Matematyczne

[ załączniki ]

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w szkolnych konkursach matematycznych. Na zwycięzców czekają nagrody:) Regulamin i przykładowe zadania znajdują się w załącznikach.

Matura z języka polskiego już blisko!

Tegorocznych Maturzystów zapraszamy do Serwisu polonistycznego, który przygotował dla Was nasz polonista - prof. Wojciech Wysowski

Link: http://atena.netserwer.pl/atena