Technik informatyk


Zdobądź umiejętności w zakresie obsługi komputerów, systemów operacyjnych Windows, Linux, Mac, Android, konfigurowania oprogramowania, budowy sieci komputerowych a także samodzielnego tworzenia programów jako Web Developer, Front-End Developer, podstawy C++.

Kierunek technik informatyk

Technik usług fryzjerskich


Naucz się nowoczesnych technik fryzjerskich i sposobów zarządzania zakładem fryzjerskim. Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci świadczyć usługi fryzjerskie w pełnym zakresie. Projektuj i urządzaj zakład fryzjerski, prowadź promocję i marketing, korzystaj z technik komputerowych w pracy zawodowej.

Kierunek technik usług fryzjerskich

Technik elektronik


Naucz się obsługi, konstruowania i naprawy urządzeń elektronicznych, przyrządów pomiarowych, aparatury medycznej, sprzętu powszechnego użytku. Z nami zdobędziesz wiedzę potrzebną do pracy jako serwisant, sprzedawca, konstruktor czy kontroler jakości.

Kierunek technik elektronik

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym


Uzyskaj kwalifikacje aby samodzielnie prowadzić prace związane z montażem i eksploatacją urządzeń sterowania ruchem kolejowym oraz urządzeń sygnalizacji na przejazdach kolejowych.

Kierunek technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik energetyk


Montuj i uruchamiaj urządzenia do przesyłania i rozdziału energii elektrycznej i cieplnej. Wykonuj konserwację oraz przeglądy instalacji i urządzeń do przesyłania i rozdziału energii elektrycznej i cieplnej.

Kierunek technik energetyk

Technik automatyk


Montuj, uruchamiaj i obsługuj układy automatyki przemysłowej. Zajmuj się eksploatacją układów automatyki przemysłowej (sterowniki, regulatory, przekaźniki, aparatura kontrolno-pomiarowa).

Kierunek technik automatyk

KALENDARZ

DZIENNIK

PLAN LEKCJI

E-LEARNING

Zobacz naszą szkołę w grze!

Zobacz wirtualnie sale, zbieraj punkty mocy! Już teraz możesz pobrać grę z naszego serwera! POBIERZ

Odwiedź nas online. Zobacz gdzie się uczymy a przy okazji zdobywaj punkty i sprawdź się w konkurencjach.

Wyjątkowy projekt jakiego jeszcze nie zrealizowała dotąd żadna szkoła i uczelnia w Polsce!

Nie jest to zwykły wirtualny spacer, nie jest to galeria, prezentacja, spot reklamowy ani nawet film o szkole. Jest to coś, co młodzi ludzie lubią najbardziej i to, co do nich przemawia, czyli GRA KOMPUTEROWA! Twórcą gry jest Bartłomiej Pawlik, który stworzył grę, w której można zwiedzać budynek szkoły, można zajrzeć do każdej sali, która odwzorowana jest w 3D, a przy okazji wykonywać zadania z różnych dziedzin nauki, związanych z kierunkami w których kształcimy. Projekt zbudowany jest w oparciu o technologię Unity i język C# a środowisko modelowane jest w 3D w programie Blender.

ul. Św. Ducha 6
33-300 Nowy Sącz


tel.: 0 - 18 443 78 96
fax: 0 - 18 449 60 88
e-mail: [email protected]