Technik informatyk


Zdobądź umiejętności w zakresie obsługi komputerów, systemów operacyjnych Windows, Linux, Mac, Android, konfigurowania oprogramowania, budowy sieci komputerowych a także samodzielnego tworzenia programów jako Web Developer, Front-End Developer, podstawy C++.

Kierunek technik informatyk

Technik usług fryzjerskich


Naucz się nowoczesnych technik fryzjerskich i sposobów zarządzania zakładem fryzjerskim. Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci świadczyć usługi fryzjerskie w pełnym zakresie. Projektuj i urządzaj zakład fryzjerski, prowadź promocję i marketing, korzystaj z technik komputerowych w pracy zawodowej.

Kierunek technik usług fryzjerskich

Technik elektronik


Naucz się obsługi, konstruowania i naprawy urządzeń elektronicznych, przyrządów pomiarowych, aparatury medycznej, sprzętu powszechnego użytku. Z nami zdobędziesz wiedzę potrzebną do pracy jako serwisant, sprzedawca, konstruktor czy kontroler jakości.

Kierunek technik elektronik

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym


Uzyskaj kwalifikacje aby samodzielnie prowadzić prace związane z montażem i eksploatacją urządzeń sterowania ruchem kolejowym oraz urządzeń sygnalizacji na przejazdach kolejowych.

Kierunek technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik energetyk


Montuj i uruchamiaj urządzenia do przesyłania i rozdziału energii elektrycznej i cieplnej. Wykonuj konserwację oraz przeglądy instalacji i urządzeń do przesyłania i rozdziału energii elektrycznej i cieplnej.

Kierunek technik energetyk

Technik automatyk


Montuj, uruchamiaj i obsługuj układy automatyki przemysłowej. Zajmuj się eksploatacją układów automatyki przemysłowej (sterowniki, regulatory, przekaźniki, aparatura kontrolno-pomiarowa).

Kierunek technik automatyk

KALENDARZ

DZIENNIK

PLAN LEKCJI

E-LEARNING

Współpraca z AGH w Krakowie

5 maja w ZS nr 4 odbyło się spotkanie z przedstawicielami Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, dotyczące planowanej współpracy pomiędzy ZS4 a krakowską uczelnią. 
Na spotkaniu obecni byli dr hab. inż., prof. AGH Jarosław Jakubski - prodziekan ds. studenckich, dr hab. inż., prof. AGH Janusz Lelito oraz dyrekcja ZS4. Inicjatorem współpracy jest prof. Janusz Lelito, absolwent naszej szkoły. 
Umowa o współpracy zostanie podpisana w najbliższym czasie, ale już teraz możemy zdradzić, że uczniowie ZS4 będą mieli możliwość uczestniczenia w wycieczkach zawodoznawczych, wykładach otwartych na terenie ZS4 oraz możliwość korzystania z kursów w ramach tzw. roku zerowego https://www.rokzerowy.agh.edu.pl/

 

 

 

ul. Św. Ducha 6
33-300 Nowy Sącz


tel.: 0 - 18 443 78 96
fax: 0 - 18 449 60 88
e-mail: [email protected]