Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /home/platne/serwer24780/public_html/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 342
Zespół Szkół nr 4 - Projekt UE - "Małopolskie Talenty"
Featured

Projekt UE - "Małopolskie Talenty"

W Zespole Szkół nr 4 w Nowym Sączu realizowany jest projekt pn „MAŁOPOLSKIE TALENTY”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest to projekt edukacyjny, którego celem jest wydobycie potencjału, rozwój uzdolnień i wspieranie sukcesów życiowych dzieci i młodzieży z małopolskich szkół.

Uczniowie uczestnicząc w inspirujących zajęciach oraz wydarzeniach mogą rozwinąć swoje kompetencje z zakresu: języka angielskiego, kompetencji matematycznych i naukowo-technicznych, kompetencji informatycznych, umiejętności uczenia się, kompetencji społecznych i obywatelskich oraz przedsiębiorczości. We współczesnym świecie rozwój tych kompetencji kluczowych jest bardzo ważny.
Okres realizacji projektu: od 01.01.2016 r. do 31.12.2021
Osoby zainteresowane udziałem w proponowanych formach wsparcia w ramach realizowanego projektu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

WIĘCEJ ...

[ ZAŁĄCZNIKI ]