Zróbmy sobie EKO-ŚWIĘTA!

"Strych na Ducha" ogłasza KONKURS :

 "Wieniec Bożonarodzeniowy".

Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy do udziału w konkursie w "duchu eko". Ze względu na zanieczyszczenie środowiska naturalnego, nadprodukcję dóbr, w tym plastiku i towarów jednorazowego użytku, apelujemy o wykonanie WIEŃCA BOŻONARODZENIOWEGO z naturalnych materiałów (gałązki drzew iglastych, suszone owoce, sznurek, słoma, suszone rośliny, drewno, papier itp.).

Dzień na ANS w Nowym Sączu

27.11.2023 uczniowie klasy Va, Vb, Vc, Vd i Vf mieli okazję brać udział w zajęciach dydaktycznych i laboratoriach/ ćwiczeniach z dziedziny informatyki, kryptografii i transportu na Wydziale Nauk Inżynieryjnych w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu . Koordynatorzy doradztwa zawodowego, Agnieszka Zygmunt, Michał Bednarek, Monika Borkowska, Roman Tudaj.

Kapitał społeczny - wykłady WSB

Klasy 2A i 3A wybrały się do WSB na cykl wykładów poświęconych kapitałowi  społecznemu, innowacjom  społecznym oraz organizacjom  pozarządowym. Nasi uczniowie zajęli 1 oraz 3 miejsce w konkursie podczas trwania wykładu. 

Artur Brotoń i Kuba Groń 2a oraz Patryk Buczek i Jakub Sowa 3a
Opiekunowie: Lidia Niedźwiedź, Sylwia Urbańska

Warsztaty techniczne w firmie FAKRO

23 -24 listopada odbyły się warsztaty techniczne połączone ze zwiedzaniem zakładu produkcyjnego - firmy FAKRO. W zajęciach uczestniczyła klasa 5b i 4b. Dziękujemy serdecznie firmie Fakro za ciekawy program oraz miłe przyjęcie.
Koordynatorzy ds. Doradztwa Zawodowego
Monika Borkowska , Agnieszka Zygmunt

„Wąska bez papierosa” - rozstrzygnięcie

Z przyjemnością informujemy, że konkurs wiedzy pt. „Wąska bez papierosa” został rozstrzygnięty!

W konkursie uczestniczyły 172 osoby. Komisja konkursowa wybrała dwie osoby, które prawidłowo odpowiedziały na pytania w najkrótszym czasie.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi społeczności szkolnej na skutki palenia tytoniu.

Olimpiada Wiedzy o Mediach

Nasi uczniowie z klasy 5D - Bartłomiej Lach oraz Dawid Bomba, pod opieką pani Katarzyny Grekowicz dostali się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach. 8 grudnia jadą na Uniwersytet Jagielloński. Brawo!