Dzień dziecka

Z okazji dnia dziecka zorganizowaliśmy gry zespołowe i indywidualne dla uczniów. Turniej szachowy wygrał Krzysztof Hemperek, turniej w Tenisa stołowego Wojtek Tokarski z klasy 1C, turniej CS klasa 3B w składzie Dominik Gaborek, Mariusz Kazibudzki, Tomasz Słaby, Krystian Basta, Piotr Jodłowski, a rozgrywki planszowe wygrali wszyscy !
Dziękujemy wszystkim uczestnikom! Zapraszamy za rok.

(zdjęcia z turnieju CS:GO R.Korona)

Wyniki Konkursu z Języka Angielskiego FOX w szkole

Ogłaszamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego FOX w naszej szkole.

Akcja 'Paczka dla Dzieciaczka'

Dzisiaj nastąpiło przekazanie darów zebranych na rzecz fundacji Inny punkt widzenia, która jest organizatorem akcji Paczka dla dzieciaczka.

Powiatowe Zawody Strzeleckie

W dniu 3 maja odbyły się  Otwarte Powiatowe Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej i kulowej z okazji 232 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Dnia Flagi Państwowej oraz 78 Rocznicy zakończenia II wojny Światowej.

Spotkanie rocznika maturalnego 1963

Uwaga absolwenci rocznika maturalnego 1963 w Technikum Kolejowym w Nowym Sączu. Uprzejmie informujemy, że w związku z 60 rocznicą matury organizujemy spotkanie koleżeńskie w dniu 15 czerwca 2023 roku.

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Po trzech latach przerwy w organizacji mistrzostw pierwszej pomocy w dniu 17 mają 2023 r. budynku Szkoły Policealnej Pracowników Służb Medycznych i Społecznych w Nowym Sączu odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK, w których udział wzięli nasi uczniowie.