Wizyta na AGH i w firmie Astor

24 maja uczniowie klas III odwiedzili Wydział Odlewnictwa AGH w Krakowie gdzie brali udział w specjalnym wykładzie a następnie zajęciach laboratoryjnych. Uczniowie mogli się przekonać jak wiele innowacyjnych projektów można realizować na tym wydziale i jak blisko jest on związany z elektroniką i informatyką. W trakcie zajęć można było obserwować jak działa skaner 3D, jak programuje się maszyny przemysłowe oraz jak działa wysokiej klasy nowoczesny mikroskop elektronowy.

Warsztaty Fryzjerskie „Mistrz stylizacji włosów”

11.05.2022r. uczniowie klas I, II, III uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych z zakresu nowoczesnych upięć. Podczas szkolenia mieli okazję poznać i opanować techniki budowania eleganckich i lekkich upięć. 

Trenerzy: Katarzyna Pancerz, Anna Łęczycka
Opiekun: Agnieszka Zygmunt

FESTIWAL ZAWODÓW "FOUR FEST" 2022 – SŁOWACJA

W ramach wymiany i współpracy międzynarodowej w dniach od 08–10.05.2022r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, brali udział w 13 FESTIWALU ZAWODÓW FOUR  FEST w miejscowości Rimavska Sobota na Słowacji.

Pożegnanie maturzystów

29 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania uczniów kończących technikum, poprzedzona mszą świętą w kościele o. o. Jezuitów.

Rowerowa Stolica Polski

Nasza szkoła przystąpiła do 3 edycji Rowerowej Stolicy Polski, której organizatorem jest Miasto Bydgoszcz. Jest to cykliczna, coroczna zabawa, gdzie o tytuł Rowerowej Stolicy Polski walczą miasta prezydenckie z całego kraju.

Turniej Motoryzacyjny

Po 2 letniej przerwie został wznowiony Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny. 

27 kwietnia 2022 roku w sądeckiej samochodówce (Zespół Szkół Samochodowych) odbył się etap powiatowy i z terenu miasta, w którym wzięli udział nasi uczniowie z klasy 3H Przemysław Kumor, Dawid Mastalski i Szymon Poręba.