Konkurs Języka Angielskiego FOX

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX
pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej 
Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie FOX 2021, który zostanie przeprowadzony

20 kwietnia 2021 roku.

Mamy nadzieję, że w tym czasie konkurs będzie mógł się odbyć w szkołach na dotychczasowych zasadach, ale bierzemy też pod uwagę wersję alternatywną (p. 18 regulaminu).

Zapisy u pani mgr Beaty Maciuszek do 24 marca 2021, koszt 10zł.

Więcej informacji na fox.bielsko.pl 

Informacja dla maturzystów!

Wymagania egzaminacyjne obowiązujące na egzaminach: ósmoklasisty i maturalnym w 2021 r., zniesienie obowiązku przystąpienia do egzaminu ustnego i egzaminu z jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym, a także umożliwienie zmiany deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego – to główne kwestie, które zawiera rozporządzenie podpisane dziś, 16 grudnia br., przez Ministra Edukacji i Nauki. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA STRONIE MINISTERSTWA

Razem na Święta 2020

Zapraszamy do udziału w akcji MEN - "RAZEM NA ŚWIĘTA"
Nasza szkoła przystąpiła do akcji "RAZEM NA ŚWIĘTA 2020" w ramach, której organizujemy:
SZLACHETNĄ PACZKĘ DLA FILIPKA: do dnia 30.12.2020r.
LICYTACJĘ DLA DZIELNEGO WOJOWNIKA - FILIPKA: do dnia 15.02.2021r.

Liczymy na Wasze wsparcie – „POMOC MA WIELKĄ MOC”
Samorząd Uczniowski

Zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców 2020

Łatwe odpowiedzi na trudne pytania; interesujące pokazy;  niebanalne ciekawostki;  wciągające quizy; oraz szereg innych ekscytujących atrakcji; to naukowa mieszanka wybuchowa, która czeka na Was na 14. edycji Małopolskiej Nocy Naukowców. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy 27 listopada! WYDARZENIE ONLINE!!!!

Konkurs „Pod Skrzydłami Anioła”

Wielkimi krokami zbliża się Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pod Skrzydłami Anioła”. Jeszcze do 10 grudnia można nadsyłać prace „Moja kartka bożonarodzeniowa” na adres Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, ul. Rynek 14, 33-300 Nowy Sącz (z dopiskiem: „Pod skrzydłami anioła”). Prace można też dostarczyć osobiście.

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA

Więcej na palacmlodziezy.pl

Konkursu Piosenki „Anielska nutka”

 

Pałac Młodzieży w Nowym Sączu rusza z kolejną edycją Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Anielska nutka”. Po raz czternasty będziemy obserwować występy młodych wokalnych talentów, które zmierzą się z repertuarem świątecznym. Czekamy na zgłoszenia do 4 grudnia.

Więcej na palacmlodziezy.pl