Zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców 2020

Łatwe odpowiedzi na trudne pytania; interesujące pokazy;  niebanalne ciekawostki;  wciągające quizy; oraz szereg innych ekscytujących atrakcji; to naukowa mieszanka wybuchowa, która czeka na Was na 14. edycji Małopolskiej Nocy Naukowców. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy 27 listopada! WYDARZENIE ONLINE!!!!

Konkurs „Pod Skrzydłami Anioła”

Wielkimi krokami zbliża się Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pod Skrzydłami Anioła”. Jeszcze do 10 grudnia można nadsyłać prace „Moja kartka bożonarodzeniowa” na adres Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, ul. Rynek 14, 33-300 Nowy Sącz (z dopiskiem: „Pod skrzydłami anioła”). Prace można też dostarczyć osobiście.

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA

Więcej na palacmlodziezy.pl

Konkursu Piosenki „Anielska nutka”

 

Pałac Młodzieży w Nowym Sączu rusza z kolejną edycją Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Anielska nutka”. Po raz czternasty będziemy obserwować występy młodych wokalnych talentów, które zmierzą się z repertuarem świątecznym. Czekamy na zgłoszenia do 4 grudnia.

Więcej na palacmlodziezy.pl

22-26 listopada Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża 2020

Jak co roku zachęcamy uczniów pełnoletnich naszej szkoły w dobrym stanie zdrowia do oddawania krwi.  W tym roku apelujemy również o oddawanie osocza jeżeli ktoś został uznany za ozdrowieńca.

Możecie uratować komuś życie!!!

102 lata niepodległej Polski

Gdy w 1795 roku doszło do III rozbioru, Polska została wymazana z mapy świata. Dopiero 123 lata później, w listopadzie 1918 roku kraj odzyskał niepodległość. Nie oznaczało to jednak końca walk o odbudowę kraju. Proces kształtowania granic trwał do 1923 roku i okupiony był ciężkimi walkami.

Rekrutacja na kursy zawodowe

Pomimo czasowego zawieszenia zajęć w szkole, trwa rekrutacja na kursy zawodowe realizowane w ramach projektu "Utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w obszarze elektryczno-elektronicznym".

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kursów. Formularze rekrutacyjne można pobrać z naszej strony i składać w sekretariacie do piątku 9.11.2020 lub u prowadzącego.