26 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny — tym razem po raz ostatni jako Zespół Szkół nr 4. Już od nowego roku szkolnego nasza szkoła będzie nosić zaszczytne imię Sądeckich Kolejarzy.
Gośćmi specjalnymi akademii byli wiceprezydent Nowego Sącza Bożena Borkowska oraz przedstawiciele PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Jakub Tokarz, zastępca dyrektora nowosądeckiego oddziału PKP PLK i Pani Monika Kurzeja, którzy wręczyli stypendium wyróżnionym uczniom.