Szkolny konkurs "Język polski moją wizytówką"

23 kwietnia,tj. wtorek o godzinie 12.20 w bibliotece odbędzie się konkurs pt."Język polski moją wizytówką". Zapraszam uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Szczegółowe informacje oraz regulamin w bibliotece szkolnej.

Organizator: D.Konopacka.

Niemiecki w roli głównej - konkurs

05.04.2024 odbyła się VI Edycja Regionalnego Konkursu na Film lub Prezentacje Multimedialną w Języku Niemieckim "Deutsch in der Hauptrolle" - "Niemiecki w roli głównej " organizowanego przez 2 Liceum Ogólnokształcące w Nowym Sączu. 
II miejsce zdobyli Michał Piszczek i Maksymilian Jamro z klasy 2B przygotowując pracę pod opieką Pani Moniki Obyrtacz-Kustra 
Prace przesłali również uczniowie klas 4c oraz 5d. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych latach.

Opiekun: Monika Obyrtacz-Kustra,Joanna Pociecha-Hronowska

Konkurs UODO

Prezes UODO zaprasza uczniów do udziału w konkursie „Dbaj o siebie i swoich bliskich. Ochrona wizerunku w internecie”.

Szczegóły pod linkiem: https://uodo.gov.pl/pl/557/3020

Prace należy przesłać do 5 kwietnia 2024 r., a laureatów poznamy w maju tego roku. Uroczystość wręczenia nagród nastąpi w czerwcu.

Spotkanie autorskie Ewy Lipskiej

Klasy 2E, 2GH uczestniczyły w spotkaniu autorskim Ewy Lipskiej
Opiekunowie: Grzegorz Szarek, Jarek Żelasko, Marek Żabiński

Konkurs wiedzy historycznej

W konkursie wiedzy historycznej  Epizody Niepodległości: „Sądeccy żołnierze i oficerowie w służbie Polsce w latach 1914 - 1945 i ich losy"  2 miejsce zajął Piotr Zagórowski a wyróżnienie Bartłomiej Smęda, obaj z klasy 3D.
Konkurs organizowany przez IPN - Komisję Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Krakowie, Muzeum Ziemi Sądeckiej.

Targi edukacyjne - Podegrodzie

22 marca nasi reprezentanci przedstawiają ofertę edukacyjną na targach w Podegrodziu. Pozdrawiamy odwiedzających nas absolwentów.  Opiekunowie: R.Tudaj, T.Owsianka