ANONIMOWA SKRZYNKA NA SYGNAŁY – BEZPIECZEŃSTWO W SZKOLE


Od 28 maja w naszej szkole funkcjonuje ANONIMOWA SKRZYNKA, do której  możecie wrzucać swoje uwagi o tym, co dzieje się w szkole, o problemach, jakie są dla Was ważne lub trudne.

Ta skrzynka to szansa na to, by w naszej szkole wszyscy czuli się bezpiecznie, by atmosfera w niej panująca służyła nauce i prawidłowemu rozwojowi każdego z Was. Dzięki Waszym wiadomościom i sygnałom przesyłanym do skrzynki możliwe będzie reagowanie przez nas „dorosłych” w sytuacjach kryzysowych, by zapewnić Wam niezbędną pomoc i wsparcie.
Dzięki „ANONIMOWEJ J SKRZYNCE” możecie otrzymać pomoc ze strony Dyrekcji Szkoły, nauczycieli, wychowawców, pedagoga, a także innych osób lub instytucji zajmujących się udzielaniempomocy osobom potrzebującym. Skrzynka dostępna jest przy wejściu do sali nr 10.
Osobą odpowiedzialną za funkcjonowanie „SKRZYNKI ” jest opiekun Samorządu Uczniowskiego.