Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /home/platne/serwer24780/public_html/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 342
Zespół Szkół nr 4 - MAF wystartował spotkaniem z legendą polskiego himalaizmu
Featured

MAF wystartował spotkaniem z legendą polskiego himalaizmu

W poniedziałek 21.10.2019 rozpoczęła się kolejna edycja Młodzieżowej Akademii Filmowej w kinie "Sokół". W tegorocznym projekcje MAF uczestniczą 33 osoby z naszej szkoły, z klas 1D, 1K/L, 2A, 2B1, 2D/F, 4B2, wraz z opiekunami - pp. A. Donabidowicz i R.Górnickim.

Pierwszemu spotkaniu towarzyszył gość specjalny - pan Leszek Cichy (https://drytooling.com.pl/baza/ludzie/837-leszek-cichy), który jako pierwszy Polak skompletował do 1999 roku Koronę Ziemi: z Górą Kościuszki, Piramidą Carstensza, Elbrusem i Mont Blanc i dokonał pierwszego zimowego wejścia na Mount Everest.

Po wspólnym obejrzeniu zdobywcy Oskara - dokumentu pt. "Free solo" (https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/02/25/free-solo-recenzja-oscary-2019/), p. Leszek Cichy dzielił się swoim doświadczeniem życiowym i odpowiadał na pytanie uczestników spotkania.
Za miesiąc kolejne spotkanie. Do zobaczenia!