Konkurs walentynkowy

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie klasy, do wzięcia udziału w KONKURSIE WALENTYNKOWYM, który odbędzie się dnia 14.02.2020r.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

I ETAP – SZKOLNY „DRESS CODE”

  • Klasa, w której największa liczba uczniów będzie miała na sobie czerwone elementy garderoby - z dodatkami nawiązującymi do dnia 14 lutego
  • W czasie zajęć lekcyjnych, w godzinach: 10:40 –11:25 i 13:10 – 13:55 uczniowie z klas: 1 I – Michał Mucha, 1 B – Justyna Klimek, Aleksandra Obrzut, będą wykonywali zdjęcia klasowe oraz zapisywali liczbę uczniów w danej klasie z elementami czerwieni.

II ETAP – NAJCIEKAWSZA WALENTYNKOWA KARTKA KLASOWA

  • Klasy biorące udział w konkursie, proszone są o wykonanie własnoręcznych kartek walentynkowych (na odwrocie podpisana klasa), o dowolnym wymiarze i formacie, z wykorzystaniem dowolnych technik.

LICZYMY NA ORYGINALNOŚĆ I POMYSŁOWOŚĆ

  • Prace należy dostarczyć w terminie do 14.02.2020r. do uczennic z klasy 1 B – Justyny Klimek i Aleksandry Obrzut, które będą sprawowały dyżur w radiowęźle w trakcie trwania długiej przerwy w godz. 10:25 – 10:40.

Klasa, w której największa liczba uczniów będzie ubranych w kolorach „MIŁOŚCI” oraz wykona „NAJBARDZIEJ ORYGINALNĄ KARTKĘ WALENTYNKOWĄ”

OTRZYMA NAGRODĘ: WYJŚCIE DO KINA SFINANSOWANE PRZEZ SAMORZĄD

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE