Mikołajki tuż, tuż...

Brak opisu.

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie klasy, do wzięcia udziału w KONKURSIE MIKOŁAJKOWYM, który odbędzie się dnia 6.12.2021r. (poniedziałek)

Konkurs składa się z trzech etapów:

I ETAP – NAJBARDZIEJ ORYGINALNY STRÓJ ŚW. MIKOŁAJA, ŚNIEŻYNKI LUB RENIFERA

Każda klasa ma za zadanie wytypować jedną osobę – przedstawiciela klasy, który przebrany zostanie za osobę lub postać związaną z mikołajkowym świętem.

Mile widziane: Mikołaje, Śnieżynki, Renifery itp.

II ETAP – „MIKOŁAJKOWE NAKRYCIE GŁOWY”

Klasa, w której największa liczba uczniów 6 grudnia przyjdzie do szkoły w „mikołajkowych czapkach” – otrzyma dodatkowe punkty.

W czasie zajęć lekcyjnych, uczniowie z klas: 3 I – Kuba Golonka, Michał Mucha, 3 B – Justyna Klimek, Aleksandra Obrzut, będą wykonywali zdjęcia klasowe oraz zapisywali liczbę uczniów w danej klasie w „mikołajkowych czapkach”. Dodatkowo będzie oceniany strój przedstawiciela klasowego.

II ETAP – NAJCIEKAWSZA KLASOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA

Klasy biorące udział w konkursie, proszone są o wykonanie własnoręcznych kartek świątecznych (na odwrocie podpisana klasa), o dowolnym wymiarze i formacie, z wykorzystaniem dowolnych technik.

Prace należy dostarczyć w terminie do 6.12.2021r. do p. Aleksandry Blecheisen

LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I DOBRY HUMOR !!!

Klasa, w której największa liczba uczniów będzie miała „MIKOŁAJKOWE CZAPKI” , wykona „NAJCIEKAWSZĄ KLASOWĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ” oraz zaprezentuje

NAJBARDZIEJ ORYGINALNY STRÓJ”

OTRZYMA NAGRODĘ: WYJŚCIE DO KINA SFINANSOWANE PRZEZ SAMORZĄD

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE