Rowerowa Stolica Polski

Nasza szkoła przystąpiła do 3 edycji Rowerowej Stolicy Polski, której organizatorem jest Miasto Bydgoszcz. Jest to cykliczna, coroczna zabawa, gdzie o tytuł Rowerowej Stolicy Polski walczą miasta prezydenckie z całego kraju.

Udział w tej ogólnopolskiej zabawie jest bezpłatny, a do udziału należy pobrać bezpłatną aplikację "Aktywne Miasta" oraz zarejestrować się w niej i wybrać miasto Nowy Sącz oraz grupę ( szkoły - Zespół Szkół nr 4). 

Aktywność jest przeznaczona nie tylko dla rowerzystów, ale również osób, które uprawiają inne dyscypliny sportu (np. pływanie, bieganie) a także osoby spacerujące - wybieramy sami, jaki rodzaj aktywności będziemy wykonywać (można ją też w trakcie zmienić).

Rywalizacja podzielona jest na dwa etapy:

I etap - to trening, który zaczął się od 21 marca i będzie trwał do 21 maja (w tym czasie zapoznajemy się z aplikacją, przygotowujemy się do rywalizacyjny głównej)
II etap - trwa cały czerwiec.

Patronat nad wspólną zabawą objął Prezydent Miasta Nowego Ludomir Handzel, który wraz ze sponsorami ufundowali cenne nagrody finansowe i rzeczowe dla najwytrwalszych i najaktywniejszych uczestników.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!!

Więcej informacji znajdziecie w linkach:

link 1 
link 2