Featured

Szkolny Konkurs Fryzjerski 'Street look' oraz dyskoteka

Dnia 27.04.2023r. w Zespole Szkół nr 4 odbył się Szkolny Konkurs Fryzjerski „Street look”. Hasło to miało zainspirować młodych artystów, którzy posiadają dużą wyobraźnię i jak się okazało podołali tak szeroko rozumianemu pojęciu jakim jest właśnie „Uliczny wygląd”.

W konkursie wzięło udział jedenastu uczniów naszej szkoły. Organizacją wydarzenia zajęły się panie: Jolanta Majoch oraz Małgorzata Kosińska-Plata . Nagrody ufundowała Rada Rodziców oraz firma Fale, Loki, Koki, która ufundowali nagrody za pierwsze trzy miejsca, firmę reprezentowała pani koordynator dla szkół Małgorzata Łaszewska-Czyszyk

Fale Loki Koki

Jury oceniało uczestników oraz m.in. za odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy, realizację tematu, stopień trudności, estetykę wykonania fryzury oraz porządek na stanowisku pracy.

Po podliczeniu punktów zdobytych przez uczestników jury zadecydowało:

  • I miejsce Wiktoria Kurowska kl. 4E/F
  • II miejsce Wiktoria Jaworecka kl. 3E
  • III miejsce Damian Brotoń kl. 2E
  • IV miejsce Marcin Potoczek kl. 2E

Po konkursie odbyła się tradycyjne dyskoteka szkolna dzięki uprzejmości naszego absolwenta Jakuba Maciaszka DJ SoundPlay. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.