Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /home/platne/serwer24780/public_html/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 342
Zespół Szkół nr 4 - Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Featured

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, w którym wzięło udział 5 wykonawców ( 4 solistów oraz jeden duet).

Z przyjemnością informujemy, iż pierwsze miejsce zdobyła Maja Chramęga z klasy 2e, która zaśpiewała utwór pt "People help the people". Drugie miejsce zdobył  duet Oryna Havrylovska, Ksenia Samoilenko z klasy 1ef z utworem "Bilia Topoli" , a na trzecim miejscu znalazła się Natalia Podobińska z kl. 4c z piosenką "Hallelujah".

Organizatorzy: Monika Nowogórska, Monika Cisoń, Beata Maciuszek
Obsługa techniczna:  Krystian Kachniarz, Prowadzący: Michał Zastrzeżyński.


Maja Chramęga oraz nasz szkolny duet - Oryna i Ksenia będą reprezentować naszą szkołę na Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, który odbędzie się 26 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. 
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za niesamowite emocje i zaangażowanie.Jesteśmy bardzo z Was dumni. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wygranej 26 marca. 
Zapraszamy na kolejną edycję konkursu za rok!